BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 8597072
*
nr 859 7072
Takarmatur
metall, 1950-tal, höjd: 22 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 19:13:47
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/11 17:17:52
1
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor metall takarmatur taklampa taklampor
-
5056 Plafond
Carl Fagerlund (1915-2011), Sverige. Orrefors. Gla..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 18:32
-
6165 Takarmatur
med prismor. Diameter: 45 cm
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:20
-
5356 Takarmatur
med prismor. Diameter: ca 40 cm
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:55
-
5352 Takarmatur
Prismor. Höjd: 50 ca
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:47
-
6006 Takarmatur
slipat glas. Höjd: 30 ca
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:35
-
6005 Takarmatur
Smide. Diameter: 75 cm, höjd: 75 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:47
*
Takarmatur
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7072
Takarmatur
metall, 1950-tal, höjd: 22 cm
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/11 17:17:52 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor metall takarmatur taklampa taklampor
-
5056 Plafond
Carl Fagerlund (1915-2011), Sverige. Orrefors. Gla..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 18:32 -
6165 Takarmatur
med prismor. Diameter: 45 cm
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:20 -
5356 Takarmatur
med prismor. Diameter: ca 40 cm
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:55
-
5352 Takarmatur
Prismor. Höjd: 50 ca
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:47 -
6006 Takarmatur
slipat glas. Höjd: 30 ca
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:35 -
6005 Takarmatur
Smide. Diameter: 75 cm, höjd: 75 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:47